Tož právě jste dorazily na stránkách hry Gangy. Jedná se o pokus převést život zločinců do LARPové hry. Tento experiment probíhá v Mostě a stále přibírá nové členy. V praxi to vypadá tak, že popadnete airsoftovou zbraň, či nějakou dřevárenckou výbavu, a jdete rubat nehodné čužíky (tzn. nepřítele). Hrou se vine nenápadný příběh (zajímalo by mě, jestli jej už někdo našel) ale většina vašeho jednání závisí na vás. Jako současný život, i hra se točí okolo peněz. Bez nich nejste nic (narozdíl od reality-pozn. optimistiký šotek). Nic si nekoupíte, nikdo se s vámi nebude bavit. Jejich úlohu tedy ve hře přebírají Yeny (podobnost s měnou jednoho významného, úžasného, dokonalého císařství je čistě náhodná), popřípadě jejich elektronická podoba, NuYeny (podobnost s měnou jedné významné, úžasné, dokonalé hry firmy FASA je čistě náhodná). Mimo hráčů samotných se hrou potuluje také několik CP, ale děj zůstává na hráčích. Zranění se hrají, neléčená se horší a mrtvá postava zapomíná vše. Je zde několik území, které si jednotlivé gangy rozdělují (popř. o ně bojují).

Pokud se chcete přidat, stačí vlastnit nějakou zbraň (což jsou i ruce :), záleží na vás, co si vezmete) a ozvat se na mail samotného Seikjou Zanshi Madjutsushi (viz. hráči).

No a pokud už hrajete a čtete tento úvod jen tak, či na radu z pravidel, tož vězte, že tento úvod je zatím pouze provizorní a časem se zde objeví nové informace...